Amortyzacja

Kompleksowa oferta amortyzacji pod marką Kraft Automotive obejmuje pełny asortyment związany z amortyzacją pojazdu: amortyzatory, mocowania amortyzatorów, zestawy osłon i odbojów oraz sprężyny zawieszenia.

Obejmująca kilkaset pozycji oferta amortyzatorów i ich mocowań pod marką Kraft Automotive, funkcjonuje na rynku już od ponad 8 lat. Klienci znajdą w niej amortyzatory przeznaczone do samochodów osobowych jak i dostawczych. Amortyzatory produkowane są w fabrykach posiadających najnowsze certyfikaty ISO i TS. Sprawdzeni dostawcy, dobre opinie klientów i kilkuletnie funkcjonowanie oferty na rynku, są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów. Wszystkie amortyzatory i ich mocowania objęte są dwuletnią gwarancją.

Oferta amortyzatorów Kraft Automotive rozwija się wyjątkowo dynamicznie, na obecną chwilę znajdują się w niej referencje zarówno do starszych modeli samochodów, jak również do aut, które swą rynkową premierę miały w ostatnich kilku latach.

Oferta sprężyn Kraft Automotive, nie ustępuje ofercie amortyzatorów, również obejmując kilkaset produktów, co czyni ją bardzo kompleksową. Asortyment sprężyn Kraft Automotive produkowany jest wyłącznie w Europie przez uznanych, markowych producentów. Sprężyny spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz bezpieczeństwa.

Ostatnią grupą asortymentową z obszaru amortyzacji są zestawy ochronne amortyzatora czyli odboje i osłony. Dzięki wykonaniu opierającemu się na materiałach i technologii analogicznych do produktów tzw. „Orginal Equipment”, odboje i osłony cechują się bardzo wysoką jakością.

Aktualna oferta tego asortymentu pokrywa 85% europejskiego parku samochodowego.