Sprzęgła

Rozpoczynając od projektu, a na produkcji kończąc, sprzęgła KRAFT Automotive są wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Za cały proces technologiczny i produkcyjny są odpowiedzialne specjalne systemy informatyczne, które pozwalają w precyzyjny sposób zaprojektować i wyprodukować każdy element sprzęgła.  Dzięki temu sprzęgła KRAFT Automotive charakteryzują się:

  • Precyzją wykonania
  • Idealnym dopasowaniem poszczególnych elementów
  • Trwałością

Jakość sprzęgieł KRAFT Automotive jest potwierdzona certyfikatem ISO/TS 16949, który oznacza, że są one zgodne z amerykańskimi (QS-9000), niemieckimi (VDA6.1), francuskimi (EAQF) i włoskimi (AVSQ) normami jakości. Otrzymanie tego certyfikatu oznacza również spełnienie wymagań jakościowych z zakresu projektowania lub opracowywania, produkcji, instalacji i serwisowania w przemyśle motoryzacyjnym. Aby spełnić wymagania stawiane przez ISO/TS 16949, sprzęgła musiały przejść szereg testów, co z kolei gwarantuje ich zgodność z standardami i wymogami stawianymi przez OE.

Wszystkie elementy, które składają się na sprzęgła KRAFT Automotive są wykonywane przez jednego producenta co gwarantuje ich idealne dopasowanie i współgranie. Materiał cierny wykorzystywany w sprzęgłach KRAFT Automotive nie zawiera azbestu ani innych toksycznych surowców, jest zatem bezpieczny na środowiska.

Aktualnie oferta sprzęgieł Kraft Automotive obejmuje około 50 referencji do najpopularniejszych aut na polskim rynku, z planami na poszerzanie i rozwijanie kategorii.